معرفی تــــــافتـه

شرکت تافته آرین بیش از ۳۵ سال در عرصه تولید محصولات سلولزی بهداشتی فعال بوده و محصولات خود را زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی ایران و سازمان ملی استاندارد تحت نام تجاری تافته در بازار داخلی عرضه می‌نماید. شایان ذکر است تعهد این واحد به ارائه محصولات مرغوب، بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا را سرلوحه فعالیت‌های این واحد قرارداده و با افزایش تعداد ماشین آلات پیشرفته در خط تولید جهت حفظ و ارتقاء مستمر سلامت جامعه قدم برداشته است.

رسالت تافته

رسالت تافته بهبود سلامت جامعه خصوصاً بانوان از طریق تولید محصولات سلولزی بهداشتی با بالاترین کیفیت است و در این راستا همواره در حال رصد بازار و نیازهای جامعه است تا به بهترین نحو پاسخگوی آن‌ها باشد و متنوع ترین سبد کالایی محصولات بهداشتی سلولزی را به مصرف کنندگان ارائه دهد و در نهایت رضایت آنان را تأمین نماید.

استانداردها و گواهی‌نامه‌ها

شرکت تافته آرین در راستای جلب رضایت مشتریان، تولید خود را بر بستر استانداردهای جهانی قرار داده و نظر به اهمیت موضوع تحقیق و توسعه در امر تولید، همواره از آزمایش‌های آکوردیته (اعتبار سنجی) و موارد مشابه بهره می‌برد. برای مثال دریافت گواهینامه بین المللی درماتست با درجه بسیار عالی از مرکز بین المللی درماتولوژی در کشور آلمان، یکی از این اقدامات قابل توجه است که مؤید سلامت و ضد حساسیت بودن کالا برای مصرف کنندگان می‌باشد.

جوایز و افتخارات

انتخاب شرکت تافته آرین به عنوان واحد نمونه کیفی، صنعتی و نیز واحد نمونه استاندارد در سال‌های متمادی نشانگر تعهد این واحد به حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات سلولزی بهداشتی و تأمین رضایت مشتریان می‌باشد.