صدای مشتری

021-91007272

آغاز به کار هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک سال 96

آغاز به کار هشتمین نمایشگاه بین المللی مادر، نوزاد و کودک سال 96

هشتمین نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک سال ۹۶ از تاریخ ۲۲ لغایت ۲۵ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. در این نمایشگاه ده ها شرکت و واحد تولیدی به ارائه اجناس و خدمات مرتبط با حوزه مادران، نوزادان و کودکان پرداخته و آخرین دستاوردهای خود را در معرض نمایش عموم قرار می دهند. در این نمایشگاه اطلاعات کاملی در خصوص نیازهای پیش از تولد کودکان و انواع خدمات آموزشی و بهداشتی و کالاهای مرتبط در اختیار مادران قرار می گیرد.

شرکت تولیدی تافته آرین نیز همانند سال گذشته با توجه به اهمیت این حوزه در سلامت جامعه با حضور در این نمایشگاه، کالاهای خود را در معرض نمایش قرار داده است. گفتنی ست شرکت تافته آرین اولین و تنها دارنده گواهی رتبه عالی از موسسه درماتست آلمان در زمینه کیفیت محصولات سلولزی است.

شرکت تافته آرین با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین غرفه های این نمایشگاه و ارائه خدماتی چون پیشنهادهای ویژه محصولات، عکاسی از کودکان و مادران، نقاشی روی صورت کودکان، برگزاری مسابقه میان کودکان و ارائه هدایای ارزنده، با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شده است. همچنین در این غرفه اطلاعاتی در خصوص کمپین سهم من از من به مادران داده می شود. کمپینی که در آن آگاه سازی بانوان از سهم خود در زندگی و سلامت آنان مورد توجه قرار می گیرد.

غرفه تافته آرین در سالن ۷ به مدت ۴ روز پذیرای بازدیدکنندگان محترم است.